menuordersearch
mandgar.com

نمایندگی رسمی پرینتر پرفراژی Citic PB2 ,

لگوی سایت
جستجو
(0)
(0)
نمایندگی رسمی پرینتر پرفراژی Citic PB2
ماشین های اداری ماندگار از سال 2007 دارای نمایندگی رسمی فروش و و خدمات پس از فروش محصولات شرکت Catic که شناخته شده ترین محصول آن در بازار ایران ، پرینتر دفترچه زن PB2 است . تا کنون نزدیک به 10 هزار دستگاه از این پرینتر در ایران به فروش رسیده که در طول این سالها وظیفه فروش و خدمات پس از فروش این دستگاه بر عهده ماشین های اداری ماندگار بوده است .
مشتری اصلی این دستگاه بانک ها هستند که بیش از 80 درصد حجم بازار متعلق به ایشان بوده و مابقی در اختیار سایر اصناف است ، خاصیت ذاتی این دستگاه چاپ بر روی دفترچه می باشد اما به دلیل نوع فناوری چاپ سوزنی به کار گرفته شده در آن ، تمامی اسناد مالی در بانک ها به خصوص جهت چاپ چک از این دستگاه استفاده می شود .
کیفیت قطعات این دستگاه باعث گردیده تا بتوانیم دو سال با خیالی آسوده به مشتری ضمانت داده و سازگاری با تمامی سیستم عامل ها نیز سبب ساز محبوبیت آن و همچنین در دسترس بودن، فراوانی و ارزانی مواد مصرفی(ریبون) این دستگاه باعث گردیده تا هزینه نگهداری آن نیز بسیار به صرفه باشد .
مدل PB2 مدل پایه دستگاه است که در مدل PRs دو اسکنر خطی به دستگاه اضافه گردیده تا همزمان با چاپ عملیات تصویر برداری نیز انجام گردد که میتوان از آن به عنوان یک دستگاه چک اسکنر در هر باجه از شعب بانک استفاده نمود .


نمایندگی رسمی pb2نمایندگی رسمی pb2
نمایندگی رسمی PB2نمایندگی رسمی pB2